Živo v adventnom Okoličnom

V stredu 12. 12. 2018 v komunite v Okoličnom sme pripravili stretnutie žien z farnosti Okoličné a Liptovský Mikuláš. Piekli sme vianočné drobné pečivo a vianočné oblátky. Taktiež sme duchovne načerpali pri studni “živej vody” – príbehu stretnutia Samaritánky s Ježišom. Po vzájomnom zdieľaní nasledovalo pohostenie a každá žienka si odniesla domov krabičku koláčov a duchovné obohatenie zo spoločného stretnutia.

Počas troch dní za sebou (11. – 14. 12.) do komunity prišli na duchovnú obnovu žiaci 7., 8. a 9. ročníka a pedagógovia zo Základnej školy Apoštola Pavla v Liptovskom Mikuláši. Prednášku o vzťahoch z biblického pohľadu mala naša sestra Lea Zorvanová. Súčasťou duchovnej obnovy bola sviatosť zmierenia, adorácia a svätá omša.

Sme vďačné Pánovi, že môžeme poslúžiť a že je o to záujem.
Nech Pán žehná našu mládež, ktorá túži po vzťahu s Ježišom a medzi sebou navzájom.

okoličné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rýchly kontakt

Provinciálna predstavená:


SM.Rafaela Zvrškovcová OSF

J. M. Hurbana 44
010 01 Žilina

Telefón


tel.: 041/562 69 02
tel.: 041/564 08 62

E-mail


provincialat@skolskesestry.sk

Naša organizácia (Kongregácia školských sestier svätého Františka) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovenú osobu sa nachádza na https://gdpr.kbs.sk/.