Vyhlásenie k opatreniam prijatým Kongregáciou školských sestier sv. Františka

Kongregácia školských sestier sv. Františka ako zriaďovateľ Gymnázia sv. Františka z Assisi v Žiline k preventívnemu zatvoreniu tejto školy, internátu a školskej jedálne od 12. marca 2020 do 16. marca 2020 vrátane. 

Na základe rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislava Gröhlinga zo dňa 26. 3. 2020 je vyučovanie na Gymnáziu sv. Františka prerušené od 30. marca 2020 do odvolania.

Sledujeme dianie v našej krajine a sme pripravené pristúpiť aj k ďalším opatreniam, aby sa zabránilo šíreniu koronavírusu a ochorenia COVID-19.

Preventívne opatrenia v súlade s nariadeniami a pokynmi cirkevných a štátnych inštitúcií a autorít realizujeme aj v našich komunitách a ostatných zariadeniach, ktoré sú v našej zriaďovateľskej pôsobnosti.  

Uisťujeme všetkých o našich modlitbách a duchovnej podpore.

S. M. Rafaela Zvrškovcová, OSF
provinciálna predstavená

(Aktualizované 3. 4. 2020)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rýchly kontakt

Provinciálna predstavená:


SM.Rafaela Zvrškovcová OSF

J. M. Hurbana 44
010 01 Žilina

Telefón


tel.: 041/562 69 02
tel.: 041/564 08 62

E-mail


provincialat@skolskesestry.sk

Naša organizácia (Kongregácia školských sestier svätého Františka) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovenú osobu sa nachádza na https://gdpr.kbs.sk/.