Na ceste k uzdraveniu srdca…

25.2.2023 sa konala v Žiline duchovná obnova pre slobodných 25 +.

Počas obnovy sa nám slovom prihovorili o. Peter Kuchár SDB, ktorý nám predstavil komunitu Nové horizonty, ktorú založila Chiara Amiranti v Ríme. Vo svojom príhovore hovoril o skúsenosti života v tejto komunite. V prednáške účastníkom predstavil tému: Vnútorné zranenia a ponúkol nám prostriedky, ktoré nám pomáhajú pri uzdravovaní rán, aby sme mohli zakúsiť silu Božej uzdravujúcej lásky vo svojich životoch.

Poobede pokračoval program svedectvom manželov Bohuša a Aleny Živčákovcov a ich dcéry Kláry. Hovorili o živote v rodine, sile spoločenstva, kráčaní s Bohom, modlitbe a o skúsenosti spolupráce laikov s redemptoristami v misijnom spoločenstve Rieka života. Doprevádzali nás počas adorácie slovom a piesňami. Zakúsili sme silu spoločnej modlitby pred Eucharistiou, kde Boh uzdravoval a liečil naše rany.

S. Mariela Pavlíková, OSF

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rýchly kontakt

Provinciálna predstavená:


SM.Rafaela Zvrškovcová OSF

J. M. Hurbana 44
010 01 Žilina

Telefón


tel.: 041/562 69 02
tel.: 041/564 08 62

E-mail


provincialat@skolskesestry.sk

Naša organizácia (Kongregácia školských sestier svätého Františka) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovenú osobu sa nachádza na https://gdpr.kbs.sk/.