Duchovná obnova pre slobodných 25+ (10.12.2022)

V sobotu 10.12.2022 sme sa zúčastnili duchovnej obnovy pre slobodných 25+, ktorá sa uskutočnila u školských sestier sv. Františka už štvrtý raz.

Doobeda sa nám prihovoril o. Juraj Schindler pútavou prednáškou o spontánnosti, po ktorej následovalo slávenie svätej omše. Poobede nás čakalo slovo Márie Škovierovej o Božom hlase v našom srdci a o dôležitých otázkach, na ktoré je potrebné hľadať odpovede u Boha. Duchovná obnova bola zakončená chválami a adoráciou.

V priebehu dňa nechýbalo ani spoznávanie sa s ostatnými účastníkmi obnovy, zdieľanie sa v skupinkách a rozhovory pri chutnom jedle.

Ďalšia duchovná obnova nás čaká 25.2.2023. Prečo by si mal/mala prísť? Lebo je to skvelá príležitosť ako stráviť sobotu spoznávaním nových ľudí,  budovaním priateľstiev, bližším spoznávaním Boha i seba samého a duchovným načerpaním, a to všetko so skvelými sestričkami, u ktorých sa budeš zaručene cítiť ako doma. 🙂

Katarína Machová a Patrícia Sabová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rýchly kontakt

Provinciálna predstavená:


SM.Rafaela Zvrškovcová OSF

J. M. Hurbana 44
010 01 Žilina

Telefón


tel.: 041/562 69 02
tel.: 041/564 08 62

E-mail


provincialat@skolskesestry.sk

Naša organizácia (Kongregácia školských sestier svätého Františka) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovenú osobu sa nachádza na https://gdpr.kbs.sk/.